Wiadomości

  • 6 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2067

[ZDJĘCIA] Pożar dostawczaka na terenie firmy. Straty na 200 tys. zł

W wyniku piątkowego pożaru samochodu dostawczego na terenie jednej z firm przy ul. Serdecznej, częściowo zajęła się elewacja budynku oraz dach. Uszkodzone zostały łącznie trzy pojazdy.

Pożar na terenie firmy przy ul. Serdecznej - 05.08.2022 · fot. 112tychy.pl


W piątek, 5 sierpnia około godziny 12:20 dyżurny tyskiej straży pożarnej otrzymał zgłoszenie o pożarze samochodu dostawczego na terenie jednej z firm przy ul. Serdecznej. Na miejsce zgłoszenia zadysponowane zostały zastępy strażaków oraz patrol policji. Przed przyjazdem zastępów straży pożarnej pracownicy firmy podjęli już akcję gaśniczą. Po przybyciu na miejsce, strażacy przystąpili do działań. Użyto drabiny mechanicznej.

Strażacy szybko ugasili pożar. W jego wyniku uszkodzone zostały łącznie trzy pojazdy oraz budynek warsztatowy. Wstępnie starty zostały oszacowane na ok. 200 tys. złotych. Trwa ustalanie przyczyn i okoliczności powstania pożaru.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.