Wiadomości

  • 4 sierpnia 2022
  • 6 września 2022
  • wyświetleń: 15930

Rock na plaży wrócił na Paprocany! Zobacz galerię 100 zdjęć!

Długo oczekiwany przez fanów muzyki rockowej i bluesowej festiwal „Rock na Plaży” pod dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powrócił na Paprocany. W sobotę, 3 września można było usłyszeć m.in. Sztywny Pal Azji, Cree czy Dżem. Zapraszamy na fotorelację z tej imprezy.

Rock na plaży Sztywny Pal Azji, Cree, Dżem - 03.09.2022 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Festiwal od kilku lat odbywał się na dzikiej plaży nad Jeziorem Paprocańskim. Jednak 2020 rok był pierwszym rokiem, w którym organizatorzy zmienili jego formułę i stworzyli alternatywę w postaci festiwalu "Rock Nie Na Plaży". Wtedy festiwal odbył się w tyskiej Mediatece, a w zeszłym roku w Teatrze Małym w Tychach.

- Po niepewnych czasach pandemii i wędrówce przez wspaniałe tyskie sale koncertowe, w tym roku powracamy nad stare dobre Jezioro Paprocany! Mamy nadzieję, że spotkamy się tu tłumnie jak za dawnych lat. Niech muzyka poniesie się po jeziorze, a dobra energia krąży nad całymi Tychami! - mówili przed wydarzeniem organizatorzy z Miejskiego Centrum Kultury w Tychach.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj