Wiadomości

  • 3 sierpnia 2022
  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1362

Nowe biletomaty na tyskich stacjach. Czy cieszą się zainteresowaniem?

Dwa nowe biletomaty zostały uruchomione w ostatnich dniach na stacjach Tychy Zachodnie i Tychy Grota-Roweckiego. Jakim zainteresowaniem cieszą się biletomaty na terenie naszego miasta?

biletomat koleje śląskie , bilety , bilet
Biletomat Kolei Śląskich · fot. Koleje Śląskie


Rzeczniczka Kolei Śląskich Patrycja Tomaszczyk przyznaje, że spółka zauważa znaczny wzrost sprzedaży biletów za pośrednictwem biletomatów, jak i kanałów mobilnych. Pasażerowie chętnie wybierają tego rodzaju nowoczesne i ekologiczne rozwiązania.

- Uśredniając, w roku 2021 - pasażerowie KŚ kupili w biletomatach w Tychach około 2500 biletów (średnia sprzedaż miesięczna). Od początku 2022 r., średnia miesięczna sprzedaż biletów KŚ w biletomatach w Tychach wynosi około 4500 sztuk - informuje Patrycja Tomaszczyk.

- Z pierwszych raportów wynika, że nowe urządzenia już cieszą się dużą popularnością wśród naszych podróżnych. W zaledwie 5 dni od momentu ich uruchomienia, w nowych biletomatach KŚ kupiono ponad 130 biletów - dodaje.

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.