Wiadomości

  • 4 sierpnia 2022
  • 8 września 2022
  • wyświetleń: 3868

Najem mieszkań na Osiedlu Luizy - ostatnie wolne mieszkania!

Artykuł sponsorowany:

Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. informuje, że trwa nabór wniosków o zawarcie umowy najmu lokalu mieszkalnego, który prowadzony jest przez Urząd Miejski w Pszczynie na podstawie Zarządzenia nr SG.0050.1828.2022 Burmistrza Pszczyny z dnia 11.07.2022r. w sprawie przeprowadzenia naboru wniosków o zawarcie umowy najmu mieszkania w budynku przy ul. Cieszyńskiej 28 i 28A w Łące.

Osiedle Luizy w Pszczynie
Wizualizacja Osiedla Luizy w Pszczynie · fot. PTBS Pszczyna


Nabór wniosków rozpoczął się 18 lipca 2022r. i potrwa do 9 września 2022r.

Uwaga - w ofercie pozostały ostatnie wolne mieszkania.

Szczegółowe informacje oraz wniosek z załącznikami dostępne są na stronie Urzędu Miejskiego w Pszczynie: www.pszczyna.pl oraz na stronie Inwestora http://www.ptbspszczyna.pl.

Na stronie inwestycji http://www.osiedleluizy.pl dostępne są wizualizacje budynków, mieszkań wraz z rzutami poszczególnych kondygnacji i lokali.

Przypominamy, że w ramach budowy OSIEDLA LUIZY rozpoczęto zadanie 
pn. "I Etap: Budowa dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych na działkach 165/28, 166/28 położonych w Łące przy ul. Cieszyńskiej - zgodnie z pozwoleniem na budowę nr 881/16 z dnia 27.09.2016r.".

Przedsięwzięcie realizowane jest przez Gminę Pszczyna oraz Inwestora - Pszczyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. jest ofertą mieszkaniową skierowaną przede wszystkim do pszczyńskich rodzin i osób, które dopiero planują założenie rodziny lub też myślą o jej rozwoju.

Udział w programie mogą wziąć również osoby, które nie mieszkają w Pszczynie, lecz planują swoją przyszłość związać z naszym miastem.

Osiedle Luizy to nie tylko świetna lokalizacja, ale także doskonałe rozwiązanie dla osób potrzebujących stabilnych warunków mieszkaniowych.