tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2022
  • 3 sierpnia 2022

[WIDEO, FOTO] Tyszanie upamiętnili wybuch Powstania Warszawskiego

W poniedziałek, 1 sierpnia przypadła kolejna, 78. już rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. O 17:00 w całym kraju zawyły syreny. Na placu Baczyńskiego tyszanie stanęli z ogromną flagą narodową. Zobaczcie zdjęcia i wideo!Wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 16.30. Mieszkańcy naszego miasta stanęli na "Baczu" z flagą Polski. Odpalono białe i czerwone race, rozbrzmiały syreny.

Godzina W na Placu Baczyńskiego - 01.08.2022 · fot. Tomasz Pestka / tychy.info


- Co ważnego robisz w poniedziałek 1 sierpnia? Wracasz zjechany z pracy? Siedzisz na ławce pod blokiem? Masz umówioną wizytę u kosmetyczki? Koleżanki czekają na Paprach, salka fitness czy też kumple w pubie? W tym dniu Waszym ważnym tłumaczeniom mówimy NIE. Wytnij bezcenne pół godziny ze swojego życia i stań z nami pod polską flagą. Przypomnij o bohaterskim zrywie powstańców. Godzina „W” jest tego warta… - zachęcali do udziału organizatorzy.

ar, mp / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.