tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2022

[ZDJĘCIA] Demolka po pijaku na tyskiej ulicy

W czwartek, 28 lipca około godziny 23:25 dyżurny tyskiej policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na ul. Katowickiej. Ze zgłoszenia wynikało, że samochód osobowy marki Ford uderzył w ogrodzenie zespołu pałacowo - parkowego oraz latarnię uliczną

Demolka po pijaku na tyskiej ulicy - 28.07.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: patrole policji, pogotowie oraz zastęp strażaków. W trakcie czynności okazało się, że kierowcą pojazdu był 27-letni obywatel Ukrainy. Badanie stanu trzeźwości wykazało u niego 0,82mg/l co daje 1,7 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Po przebadaniu przez ratowników medycznych mężczyzna został zatrzymany, a jego pojazd odholowany na parking.

Działania na miejscu zdarzenia trwały blisko dwie godziny. Ruch w kierunku browaru został całkowicie zablokowany. Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.