tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 lipca 2022
  • 1 sierpnia 2022

Pseudokibic z Tychów zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Śląscy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibiców zatrzymali 43-latka z Tychów, w którego mieszkaniu znaleźli amfetaminę.

Pseudokibic z Tychów zatrzymany za posiadanie amfetaminy - 29.07.2022 · fot. KMP Katowice


Katowiccy policjanci zwalczający przestępczość pseudokibicowską, wspólnie z kolegami z Wydziału do Spraw Zwalczania Przestępczości Pseudokibiców z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach i z kryminalnymi z tyskiej komendy zatrzymali mężczyznę, który posiadał znaczne ilości narkotyków. W mieszkaniu 43-latka policjanci znaleźli amfetaminę, z której, według opinii biegłego, można byłoby sporządzić nawet 6 tysięcy działek dilerskich.

Pseudokibic z Tychów zatrzymany za posiadanie amfetaminy - 29.07.2022
Pseudokibic z Tychów zatrzymany za posiadanie amfetaminy - 29.07.2022 · fot. KMP Katowice


Mężczyzna, który związany jest ze środowiskiem śląskich pseudokibiców, został osadzony w policyjnym areszcie. W trakcie czynności procesowych przyznał się do winy. Był już wcześniej zatrzymywany za przestępstwa narkotykowe. Na czas trwającego postępowania został objęty policyjnym dozorem.

Ponadto, na poczet przyszłych kar i grzywien, zabezpieczono należącą do niego gotówkę w kwocie kilku tysięcy złotych i zastosowano poręczenie majątkowe w wysokości 15 tysięcy złotych.

Za posiadanie narkotyków grozi mu kara do 10 lat więzienia.

ar / tychy.info
źródło: KMP Katowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.