Wiadomości

  • 15 sierpnia 2022
  • 21 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1806

Dorosłe dzieci idą w las z Tyskimi LoveLasami

Za nami:

W niedzielę, 21 sierpnia w godz.16:00 - 18:30 Anna Nowicka - autorka projektu Tyskie LoveLasy zaprasza na leśną wyprawę dla dorosłych pod hasłem "Dorosłe dzieci idą w las ".

kobieta, las, tyskie lovelasy
Dorosłe dzieci idą w las z tyskimi LoveLasami · fot. pixabay.com


Leśną wyprawę poprowadzi leśna przewodniczka rodzin, edukatorka przyrodniczo-leśna, dyplomowana przewodniczka kąpieli leśnych, miłośniczka lasów, spacerów leśnych i leśnego hamakowania, adoratorka leśnej przyrody i spędzania czasu w naturze.

- Rozbudźmy w sobie dziecko! Zapraszam osoby dorosłe na niezwykłą wyprawę po lesie, podczas której będziemy bawić się jak dzieci i czerpać radość z bycia w leśnym środowisku - zapowiada Anna Nowicka.

- Czy pamiętacie jeszcze jak to było, kiedy byliśmy dziećmi? Tę szczerą, dziecięcą radość z małych rzeczy, naszą ciekawość świata, zachwyt nad przyrodą? Wtedy wszystko było jakieś piękniejsze i spokojniejsze... potrafiliśmy godzinami obserwować leśne owady, podążać ścieżką mrówek, zachwycać się pięknem leśnych żuków, liczyć kropki na biedronkach, chodzić po powalonych pniach drzew, wspinać się na drzewa i wymyślać sobie świetne zabawy w lesie. Któż z nas by za tym nie tęsknił? Jeśli przez chwilę chcesz poczuć się znów jak dziecko, wrócić do swojej wewnętrznej dzikości, którą miałaś/miałeś w sobie jeszcze kilkanaście czy kilkadziesiąt lat temu, to daj zaprosić się w las i zróbmy to razem Po prostu bawmy się jak dzieci - zachęca do udziału w leśnym spotkaniu.

Podczas wydarzenia organizatorka będzie zapraszała uczestników do udziału w leśnych aktywnościach, zabawach i grach.

- Będziemy chłonąć letnią aurę lasu, zanurzać się w leśnej atmosferze i otwierać nasze zmysły - dodaje.

Na wyprawę zaprasza osoby dorosłe (18+), które są otwarte na doznawanie lasu, zabawę i przygodę.

Spotkanie odbędzie się w tyskich lasach. Szczegółowe informacje dotyczące miejsca spotkania zostaną wysłane mailem osobom zdecydowanym na wyprawę.

Zapisać można się:

  • mailowo kontakt@tyskielovelasy.pl ,
  • telefonicznie - 693813511
  • poprzez stronę tyskielovelasy.pl (zakładka kontakt).


Około 3 dni przed wyprawą zapisanym osobom organizatorka prześle na maila szczegółowe informacje wraz z regulaminem i miejscem spotkania.

Koszt udziału to 50,00 zł od "dorosłego dziecka". Zniżka 10,00 zł od pary (w przypadku par/małżeństw). W cenie: 2,5 godzinny warsztat leśny (może przedłużyć się o 0,5 godziny w zależności od tego, jak bardzo zabawa poniesie uczestników), materiały do leśnych aktywności, koce i maty do siedzenia, herbata na koniec wyprawy, kubki jednorazowe (można zabrać ze sobą swój ulubiony kubek) oraz pamiątkowy dyplom.

Co ze sobą zabrać? Przede wszystkim otwartość na las, dobry humor, kilka godzin wolnego czasu i odpowiedni strój - najlepiej terenowy. Zaopatrz się też w butelkę wody, repelenty przeciwko owadom, zabierz przekąskę dla siebie, lub taką, którą "wrzucisz" na wspólny, piknikowy talerz

Udział w wyprawie na własną odpowiedzialność. Uczestnicy wyprawy zobowiązani są do samodzielnego dbania o własne bezpieczeństwo. Organizatorka nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne szkody materialne oraz zdrowotne powstałe podczas wyprawy (w tym ukąszenia i ugryzienia ani choroby z tego wynikłe).

Liczba osób ograniczona. Wyprawa odbędzie się, jeśli zbierze się grupa z minimum 6 dorosłych dzieci. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany godziny, terminu bądź odwołania wydarzenia.

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/1504174556699338

Dorosłe dzieci idą w las z tyskimi LoveLasami

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.