Reklama

Wiadomości

  • 31 lipca 2022
  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2044

Kocham Edukuję - bezpłatny kurs tyskiej seksuolożki dla rodziców!

Bezpłatny kurs tyskiej seksuolożki Moniki Gałuszkiewicz "Kocham Edukuję", jest już gotowy i czeka na rodziców w serwisie YouTube! Dotyczy tego, jak rozmawiać z dziećmi o seksie i rozwijającym się ciele.

Monika Gałuszkiewicz- tyszanka, która prowadzi edukację seksualną w sieci
Monika Gałuszkiewicz- tyszanka, która prowadzi edukację seksualną w sieci · fot. Pikantna Edukacja


Monika Gałuszkiewicz to seksuolożka prowadząca edukację w sieci. Tworzy również projekt dla dorosłych pod nazwą "Pikantna Edukacja". Na swoim Tik Toku w krótkich, humorystycznych filmikach porusza bardzo ważne tematy dotyczące życia seksualnego. Zamieszcza je na profilu "Pikantna edukacja": http://www.tiktok.com/@monikapikantnaedukacja.

Krótkie filmiki mają już po kilkadziesiąt a nawet kilkaset tysięcy wyświetleń. 8 sposobów na zabicie relacji, jak dotykać, co rozpala kobiety, granice sprośnych tekstów, doświadczony mężczyzna to lepszy kochanek?, samoakceptacja to lepszy seks, czy istnieje monogamia? - to tylko niektóre z tematów pobudzających refleksję na tematy relacji i życia seksualnego.

pikantna edukacja
Pikantna Edukacja · fot. Pikantna Edukacja / Tik-Tok


Posty o tej samej tematyce i w podobnym stylu pani Monika publikuje też na Facebooku Pikantna Edukacja - kliknij by przejść na fanpage. Warto zajrzeć też na stronę linktr.ee/pikantnaedukacja.

Więcej o "Pikantnej Edukacji" pisaliśmy w artykule: Pikantna edukacja: tyszanka prowadzi edukację seksualną w sieci

Bezpłatne szkolenie "Kocham Edukuję" jest przeznaczone dla rodziców, którzy nie wiedzą jak rozmawiać z dziećmi o seksie, a zależy im na relacji w oparciu o zaufanie, bez tematów tabu. Jak wskazuje pani Monika, nie warto pozostawiać edukacji własnych pociech przypadkowym osobom. - Nie pracuję z dziećmi - to działka dla rodziców - podkreśla Monika Gałuszkiewicz.- Kurs udostępniam na platformie YouTube dla wszystkich zainteresowanych. Co dwa dni kolejna lekcja. Zależy mi, aby jak najwięcej rodziców mogło zapoznać się z materiałem. Zachęcam do subskrypcji kanału, by nie przegapić kolejnych lekcji - mówi.

Link do kanału:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLU5RGRp5gNhxRM1RlB28T5pi6p5-R6RGf

- Jest to wersja testowa 1:0, którą mam nadzieję razem z rodzicami wzbogacimy o ich doświadczenia i uwagi, jeżeli tylko będą mieli ochotę się zaangażować - dodaje.

Latem i jesienią warsztaty - online i na Pol'and'RockuMonika Gałuszkiewicz zapowiada, że w październiku i grudniu poprowadzi bezpłatne warsztaty online dla rodziców, którzy będą zainteresowani pogłębieniem tematu, jak i podzieleniem się własnym zdaniem.

Na warsztaty można się zapisać poprzez formularz kontaktowy https://pikantnaedukacja.pl/kontakt/. W treść wpisujemy "warsztaty dla rodziców" Imię oraz adres mailowy.

Seksuolożka zapowiada też, że w tym roku będzie prowadziła warsztaty na Pol'and'Rock Festiwalu w Czaplinku.

- Zapraszam wszystkich tyszan, którzy będą na festiwalu, na rozmowy o seksie w ramach ASP - mówi Monika Gałuszkiewicz.

kocham edukuję, pikantna edukacja

ar / tychy.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.