Wiadomości

  • 3 sierpnia 2022
  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1768

Spotkanie z nowymi trenerami GKS-u Tychy w Tyskiej Galerii Sportu

Za nami:

We worek, 9 sierpnia o godz. 18:30 kolejne spotkanie w Tyskiej Galerii Sportu - tym razem z nowymi szkoleniowcami GKS-u Tychy - pierwszym trenerem Dominikiem Nowakiem i trenerem bramkarzy Andrzejem Bledzewskim.

Spotkanie z nowymi trenerami GKS-u Tychy
Dominik Nowak


Nowy sezon piłkarskich rozgrywek I ligi to kolejne nadzieje kibiców GKS-u Tychy na obiecujący wynik. Drużyna przeszła zmiany, a jedną z nich jest sztab trenerski. Spotkanie z nowymi szkoleniowcami to doskonała okazja, by dowiedzieć się, jakie mają spojrzenie na futbol, a także porozmawiać o planach i celach zespołu.

Dominik Nowak został ogłoszony pierwszym trenerem GKS-u Tychy pod koniec maja 2022 roku. Wcześniej prowadził m.in. Koronę Kielce, Wigry Suwałki, Motor Lublin i Flotę Świnoujście. Największe sukcesy odnosił jednak w Górniku Polkowice, gdzie rozpoczynał karierę trenerską i z klubem przebył drogę od IV do I ligi, a przede wszystkim w Miedzi Legnica, z którą w 2018 roku awansował do ekstraklasy.

Andrzej Bledzewski był piłkarzem ekstraklasy, rozegrał w niej 213 meczów. Występował w Górniku Zabrze, Szczakowiance Jaworzno, Górniku Łęczna i Arce Gdynia. Raz wystąpił w pierwszej reprezentacji Polski. Po zakończeniu kariery zawodniczej w 2015 roku, został trenerem bramkarzy i pracował kolejno w Gryfie Wejherowo, Olimpii Grudziądz, GKS-ie Katowice, GKS-ie Jastrzębie i Skrze Częstochowa.

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Muzeum Miejskie w Tychach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Muzeum Miejskie w Tychach" podaj