tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 lipca 2022

Tyscy policjanci poszukują świadków trzech zdarzeń drogowych

Policjanci z Tychów prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzeń drogowych. Mundurowi zwrócili się z prośbą do osób, które były ich świadkami o kontakt ze stróżami prawa z Zespołu do spraw Wykroczeń tyskiej Komendy Miejskiej.

Hybrydowy radiowóz trafi do KMP w Bielsku-Białej - 8.12.2020
Tyscy policjanci poszukują świadków trzech zdarzeń drogowych · fot. KWP Katowice


  • 2 lipca około godziny 17.30 w Tychach na ulicy Nad Jeziorem 4, kierujący pojazdem marki Citroen Jumper o numerze rejestracyjnym PO09..., podczas manewru cofania najechał na zaparkowany pojazd marki Peugeot Boxer o numerze rejestracyjnym S1LO.., powodując jego uszkodzenie.


  • W okresie od godziny 11.00 dnia 2 lipca do godziny 16.00 dnia 5 lipca w Tychach na parkingu na ulicy Nałkowskiej 31, kierujący nieustalonym pojazdem najechał na tył pojazdu marki Fiat Seicento o numerze rejestracyjnym ST32..., po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.


  • 8 lipca około godziny 03.10 w Tychach na ulicy Mąkołowskiej 21, kierujący pojazdem marki Audi A3 o numerze rejestracyjnym SK55..., wskutek niedostosowania prędkości do warunków ruchu, utracił panowanie nad pojazdem i wjechał w ogrodzenie posesji powodując jego uszkodzenie, po czym oddalił się pieszo z miejsca zdarzenia.


- Osoby posiadające jakiekolwiek informacje na temat opisanego zdarzenia, proszone są o pilny kontakt telefoniczny lub osobisty z Zespołem do spraw Wykroczeń Komendy Miejskiej Policji w Tychach, aleja Bielska 46, pokój numer 38, telefon 47 8551 267 - informują policjanci z KMP Tychy.

mp / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.