tychy.info

Wiadomości

  • 15 lipca 2022

Bistro Tychy - Atrion to więcej niż lunch

Materiał partnera:

Atrion - warto zapamiętać tę nazwę. To właśnie w budynku Atrionu w strefie ekonomicznej znajduje się wyjątkowe bistro w Tychach. Bistro, które łączy wiele funkcji: biznesową atmosferę, nowoczesne, sprzyjające kreatywności wnętrze, ciszę wspierającą pracę, a przede wszystkim niebanalne sycące posiłki i wypieki.

Bistro Tychy - Atrion to więcej niż lunch


Kawa i obiad w Atrion Bistro TychyKażdy wie, że dobra restauracja ma przemyślaną ofertę i wysoką jakość obsługi oraz posiłków. Dlatego właśnie Atrion to skazane na sukces bistro! Tychy mogą teraz poszczycić się teraz miejscem, które oferuje urozmaicone, sycące posiłki w godzinach pracy. W tyskim bistro Atrion znajdziecie dania obiadowe kuchni świata - zawsze świeże i umieszczane na ladach grzewczych bądź chłodniczych dla utrzymania odpowiedniej temperatury posiłków.

Za ich jakość odpowiadają doświadczeni kucharze, którzy z przyjemnością co sezon zmieniają menu. Dzięki temu zapewniają klientom bistra urozmaicone dania tworzone z wykorzystaniem sezonowych warzyw i owoców. A na tym nie koniec!

Atrion to bistro w Tychach, które jest czynne od 11.30 do 15.30 - w tym czasie zaprasza nie tylko na lunch i obiady pracownicze Tychy, ale też na kawę, herbatę, deser i własnej produkcji słodkie wypieki. Dzięki temu przerwa na kawę i efektywna praca idą ze sobą w parze.

Bistro w Tychach z menu dla każdegoTym, co przyświeca znakomitym kucharzom z bistra Tychy Atrion, jest zdecydowanie zadowolenie konsumentów. Za tym idzie oczywiście szerokie menu, w którym znajduje się miejsce zarówno dla osób ceniących tradycyjną polską kuchnię, jak i lubiących eksperymentować. Niezależnie od tego, czy szukasz posiłków mięsnych, wegetariańskich czy rybnych - to bistro w Tychach odpowiada na każdą potrzebę.

Co więcej, w bistro Atrion kucharze doskonale zdają sobie sprawę z tego, że klientom często zależy na czasie, a jednak chcą smacznie i pożywnie zjeść. Dlatego obiady na wynos pełnią ważną rolę w ofercie.

Istnieje też możliwość zamówienia spersonalizowanego dania wcześniej i odebrania w ustalonym czasie. Do oferty wprowadzono też obiady na dowóz. Tychy mają więc wyjątkowy punkt na gastronomicznej mapie, który oferuje obiady dla pracowników.

Na uwagę zasługują również przystępne ceny - dzięki temu bistro Atrion jest doskonałym wyborem dla wszystkich miłośników smacznego jedzenia, słodkich deserów i pysznej kawy, którzy nie lubią przepłacać.

Biznesowe bistro w TychachBistro Atrion przez swoje ulokowanie na terenie strefy ekonomicznej dopasował swoją ofertę do potrzeb pracowników biur i okolicznych firm. Właśnie dlatego zadbano o to, by klimat wnętrza wspierał możliwość pracy również podczas posiłku. W jaki sposób?

Bistro mieści w budynku Atrion, z dala od ulicy i rozpraszaczy, co sprzyja pracy, ale też daje wytchnienie i możliwość zregenerowania się podczas zasłużonej przerwy na lunch. Pomieszczenie komponują się z wystrojem nowoczesnego, wspierającego kreatywność wnętrza budynku Atrion. Widok na drzewo, które stanowi centralny punkt biurowca, pozwala odpocząć i w otoczeniu natury, a jednocześnie blisko pracy, spożyć sycący posiłek i napić się kawy.

Dbałość o pyszne sezonowe menu, własnoręczne słodkie wypieki, możliwość zamówienia dań na wynos, bliskość miejsca pracy, przystępne ceny i doskonałe do odpoczynku spokojne wnętrza - to wyróżniki znakomitego bistra w Tychach. Więcej o Bistro w Tychach znajdziesz na stronie: https://atriontychy.pl/bistro-atrion-tychy/.