Reklama

Wiadomości

  • 25 lipca 2022
  • 22 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 11127

[FOTO] Tyski festiwal szantowy "Port Pieśni Pracy" mimo deszczu udany!

W weekend 19 - 21 sierpnia trwał tyski festiwal szantowy Port Pieśni Pracy! Tym razem na tyską publiczność czekały koncerty w 6 różnych miejscach oraz wydarzenia ponad ziemią, na ziemi i pod nią. Zobaczcie fotorelację!

Festiwal Szantowy Port Pieśni Pracy - Paprocany - 19.08.2022 · fot. Tomasz Gonsior


Pierwszy dzień festiwalu szantowego Port Pieśni Pracy na terenie OW Paprocany, czyli piątek, 19 sierpnia, mimo niesprzyjających warunków atmosferycznych, zgromadził około 40-osobową publikę. Muzyczny wieczór rozpoczął się od spotkania z Markiem Szurawskim, który opowieściami i śpiewem zabawiał zgromadzoną publiczność.

Festiwal Szantowy Port Pieśni Pracy - Pub pod Browarem - 19.08.2022 · fot. Włodek Chrzanowski / MCK Tychy


Następnie na scenie pojawiła się Marta Śliwa z zespołem. Niestety - silny wiatr i obfite opady deszczu pozwoliły na zaprezentowanie tylko dwóch utworów z bogatego repertuaru artystki. Jej dalsze występy zostały przeniesione do Pubu pod Browarem.

Koncert 30-lecia Pereł i Łotrów - Port Pieśni Pracy 2022 - 20.08.2022 · fot. Magdalena Borucka / MCK Tychy


W sobotę, 20 sierpnia w tyskim Teatrze Małym odbył się koncert Perły i Łotry, Trzecia Miłość, Dominika Żukowska i Andrzej Korycki, Sąsiedzi, Marek Szurawski, Banana Boat. Z kolei na placu Baczyńskiego wystąpili Kapitan Thorn, North Cape, Znienacka Projekt, Gumowe Szekle.

Koncert na Placu Baczyńskiego - Port Pieśni Pracy 2022 - 20.08.2022 · fot. Magdalena Borucka / MCK Tychy


W ostatni dzień festiwalu, czyli w niedziele, 21 sierpnia koncerty odbywały się na scenie na Dzikiej Plaży na tyskich Paprocanach. Dla dzieci zagrał Klang, a nam sam koniec "Portu Pieśni Pracy" wystąpili Mietek Folk, Trzecia Miłość, Kapitan Thorn, Klang, Dominika Żukowska i Andrzej Korycki, Marek Szurawski, North Cape oraz Carrantuohill.

Koncert dla dzieci na OW Paprocany - Port Pieśni Pracy 2022 - 21.08.2022 · fot. Magdalena Borucka / MCK


Port Pieśni Pracy - koncerty na Paprocanach - 21.08.2022 · fot. Port Pieśni Pracy / Facebook

ar, mp / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj