tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 12 lipca 2022

[FOTO] Wymuszenie pierwszeństwa i kolizja z barierami na DK-1

W poniedziałek, 11 lipca około godziny 9:40 na ul. Beskidzkiej (DK 1) w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną doszło do zdarzenia drogowego z udziałem dwóch pojazdów - osobowej Toyoty oraz ciężarówki Scania z naczepą.

Wymuszenie pierwszeństwa na DK-1 i kolizja z barierami - 11.07.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: pogotowie, zastępy tyskiej straży pożarnej oraz patrol policji. Kierowca osobowej Toyoty trafił pod opiekę ratowników medycznych. Na szczęście w wyniku tego zdarzenia nie doznał poważnych obrażeń i po przebadaniu pozostał na miejscu.

Z ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierowca ciężarówki, który chcąc zjechać w ul. Przemysłową, nie ustąpił pierwszeństwa kierowcy Toyoty i za szybko zmienił pas, w wyniku czego osobówka uderzyła w bariery energochłonne.

Działania służb na miejscu trwały około godziny. Ruch na pasie w kierunku Katowic odbywał się z utrudnieniami. Policjanci z tyskiej komendy prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.