tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 lipca 2022
  • 11 lipca 2022

[FOTO] Prezentacja drużyny piłkarskiej przed nowym sezonem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj

W sobotę, 9 lipca odbyła się prezentacja piłkarskiej drużyny GKS Tychy przed startującym niebawem sezonem Fortuna 1 Ligi.

Prezentacja piłkarzy GKS Tychy · fot. Tomasz Gonsior


Przedsezonowa prezentacja była idealną okazją, by poznać zespół na czele z nowym trenerem Dominikiem Nowakiem, który 16 lipca rozpocznie walkę na pierwszoligowych boiskach.

O godzinie 18:00 w sali tyskiego browaru rozpoczęła się część oficjalna, w trakcie której można było posłuchać rozmów z osobami związanymi z klubem (m.in. z członkami wicemistrzowskiej drużyny), wziąć udział w konkursie z trójkolorowymi nagrodami oraz oczywiście poznać każdego z członków tyskiej drużyny na sezon 2022/2023.

W ogródku pubu zlokalizowany został klubowy namiot, gdzie można było zaopatrzyć się w trójkolorowe gadżety. Natomiast gospodarze wraz ze swoją nową marką Tyskie Smoki zaprosili do darmowej degustacji grillowego przysmaku

Z kolei o godz. 19:30 dla fanów stand-upu na scenie wystąpili Jakub Ćwiek i Maciej „Lobo” Linke.

ar / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Browar Obywatelski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Browar Obywatelski" podaj