Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2022
  • 29 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3387

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych

We wtorek, 28 czerwca około godziny 9.00 w rejonie Ronda Zesłańców Sybiru doszło do potrącenia rowerzystki przez samochód osobowy marki Fiat. Kierowca nie zauważył kobiety.

Potrącenie rowerzystki na przejściu dla pieszych - 28.06.2022 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną śluzą rowerową (D - 6b) na ul. Armii Krajowej w rejonie Ronda Zesłańców Sybiru (Sikorskiego - Armii Krajowej).

Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zespół ratownictwa medycznego, zastępy strażaków oraz policja. Przed przyjazdem służb ratunkowych z pomocą poszkodowanej pospieszyli świadkowie zdarzenia. Na czas działań ratunkowych został wyznaczony objazd ul. Hutniczą.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 66-letni kierowca osobówki nie zauważył znajdującej się na oznakowanym przejściu dla pieszych z wyznaczoną śluzą rowerową 61-letniej rowerzystki. W wyniku zdarzenia kobieta z obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala.

Działania służb ratunkowych na miejscu trwały ponad godzinę. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.