tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 28 czerwca 2022
  • 30 czerwca 2022

Rowerzysta zauważył zwłoki w wysokiej trawie na al. Jana Pawła II

W poniedziałek, 27 czerwca w godzinach popołudniowych na al. Jana Pawła II ujawnione zostały zwłoki mężczyzny. Leżące w wysokiej trawie ciało w rejonie przejścia podziemnego naprzeciwko centrum handlowego City Point zauważył rowerzysta.

Rowerzysta zauważył zwłoki w wysokiej trawie na al. Jana Pawła II - 27.06.2022
Rowerzysta zauważył zwłoki w wysokiej trawie na al. Jana Pawła II - 27.06.2022 · fot. 112tychy.pl


Natychmiast poinformował on służby ratunkowe. Na miejsce przybył patrol Policji oraz zespół ratownictwa medycznego. Niestety na ratunek było już za późno. Został stwierdzony zgon.

Na miejsce wezwany został zastęp tyskich strażaków, którzy odgrodzili ciało denata parawanem. Po stwierdzeniu zgonu wezwany na miejsce został policyjny technik kryminalistyki, grupa dochodzeniowo - śledcza oraz prokurator.

Z informacji uzyskanych od oficera prasowego KMP Tychy, asp. szt. Barbary Kołodziejczyk wynika, że wykluczony został udział osób trzecich. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą dalsze czynności w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.