tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 czerwca 2022
  • 3 lipca 2022

W wakacje godzina gratis w Wodnym Parku Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj

Zjeżdżalnie, zewnętrzny plac wodny dla dzieci, sztuczna fala, rwąca rzeka, wanny solankowe, basen pod gołym niebem, wodny plac zabaw dla dzieci... Teraz atrakcjami Wodnego Parku Tychy będzie można cieszyć się dłużej - w wakacje obiekt dokłada do zakupionych biletów godzinę gratis!

Wodny Park Tychy
Wodny Park Tychy · fot. UM Tychy


Wodny Park Tychy jest jednym z niewielu miejsc w okolicy, gdzie można znaleźć nieco ochłody i zrelaksować się podczas upalnych dni. Szczególnie lubiane w letnich miesiącach są atrakcje zlokalizowane pod gołym niebem - basen zewnętrzny z leżakami i parasolami, a także wodny plac zabaw z atrakcjami dla najmłodszych. Tuż obok działa również Beach Bar Wyspa Smaków z daniami z grilla, lodami i zimnymi napojami.

Na wakacje Wodny Park Tychy przygotował promocję, dzięki której goście skorzystają z atrakcji obiektu jeszcze dłużej. Do każdego biletu trzygodzinnego Wodny Park Tychy dokłada godzinę gratis! Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku już od 27 czerwca 2022!

Szczegóły: www.wodnypark.tychy.pl/aktualnosci/324,godzina-gratis-na-wakacje

ar / tychy.info
źródło: Wodny Park Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wodny Park Tychy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wodny Park Tychy" podaj