tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2022
  • 16 czerwca 2022

Bezpłatne wsparcie psychologiczne w Tychach

Trwa program Bezpłatnego Wsparcia Psychologicznego dla mieszkańców województwa śląskiego współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego w Katowicach.

lekarz, psycholog
Bezpłatne wsparcie psychologiczne w Tychach · fot. pixabay.com


Projekt zakłada przeprowadzenie kompleksowej rehabilitacji w różnych formach, w której najważniejsze miejsce zajmują indywidualne spotkania z psychologiem oraz psychoterapeutą, są także spotkania grupowe w ramach warsztatów terapeutycznych oraz działania edukacyjnych dotyczące problematyki uczuć i emocji.

Do programu mogą przystąpić: kobiety w wieku 18-59 lat/ mężczyźni w wieku 18-64 lata które/którzy zamieszkują na terenie województwa śląskiego, są aktywne/aktywni zawodowo lub deklarują gotowość do podjęcia zatrudnienia.

Realizatorem projektu jest Fizjoterapia Jacek Tuz. Miejsce udzielania świadczeń: Fizjoterapia MDT, ul. Piłsudskiego 12, Tychy.

Telefon kontaktowy (w godzinach 10.00-18.00): +48 795 800 959.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.