tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 czerwca 2022
  • 16 czerwca 2022

[ZDJĘCIA] Potrącenie pieszego w wyniku kolizji na Al. Piłsudskiego

We wtorek, 14 czerwca około godziny 10:30 na al. Piłsudskiego w rejonie stacji kontroli pojazdów doszło do zdarzenia drogowego. W wyniku najechania na tył poprzedzającego pojazdu doszło do potrącenia pieszego.

Potrącenie pieszego w wyniku kolizji na Al. Piłsudskiego - 14.06.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia zadysponowane zostały: zespół ratownictwa medycznego, zastępy strażaków oraz patrol policji. Na czas działań prawy pas w kierunku ul. Dmowskiego był wyłączony z ruchu.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że 66-letni kierowca Fiata Cinquecento zatrzymał się przed oznakowanym przejściem dla pieszych, ustępując pierwszeństwa 47-letniemu pieszemu. Niestety jadący Fiatem Panda mężczyzna (82 lata) nie zachował należytej ostrożności i odległości od poprzedzającego pojazdu i uderzył w tył Cinquecento. W wyniku uderzenia Cinquecento uderzyło w pieszego.

Pieszy z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejsce wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Wszyscy uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Sprawcy zdarzenia zatrzymano prawo jazdy. Policjanci prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.