Reklama

Wiadomości

  • 14 czerwca 2022
  • 16 czerwca 2022
  • wyświetleń: 4243

[ZDJĘCIA] Policjanci poszukują sprawców pobicia

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące pobicia w rejonie alei Jana Pawła II w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie mężczyzn, którzy mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Oni mogą mieć związek z pobiciem
Oni mogą mieć związek z pobiciem · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie pobicia przez dwóch nieznanych mężczyzn, w wyniku czego pokrzywdzony doznał obrażeń poniżej 7 dni. Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Oni mogą mieć związek z pobiciem
Oni mogą mieć związek z pobiciem · fot. KMP Tychy


Rysopis:

  1. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, posiada wąsy i brodę, ubrany w ciemnozieloną kurtkę długości do połowy kolan z kapturem, jasne spodnie, cielne buty.
  2. Mężczyzna w wieku z wyglądu 25-30 lat, włosy ciemne, ubrany w ciemną kurtkę, jasną bluzę kapturem, ciemne spodnie, jasne buty.


Oni mogą mieć związek z pobiciem
Oni mogą mieć związek z pobiciem · fot. KMP Tychy


Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osobę ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 80 lub telefonem alarmowym 112.

Policja nie podaje daty zdarzenia.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.