tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 11 czerwca 2022
  • 21 czerwca 2022

GKS II Tychy nadal ma szansę na awans do 3 ligi!

Za nami:

Tyszanie mimo porażki 0:1 z Drzewiarzem Jasienicą w ostatnim meczu utrzymali pozycję lidera. W siódmym sezonie na szczeblu Zina IV ligi osiągnęli zatem historyczny wynik zdobywając mistrzostwo swojej grupy, co jednocześnie oznacza udział w dwumeczu barażowym o awans do 3 ligi!

Druga drużyna GKS Tychy ma szansę na awans do 3 ligi!
Druga drużyna GKS Tychy ma szansę na awans do 3 ligi! · fot. GKS Tychy


Przypomnijmy: tyszanie w 30. spotkaniach zdołali zgromadzić na swoim koncie 64. punkty i bilans bramkowy 85:29, wyprzedzając drugi Bełk lepszą różnicą bramek.

W Częstochowie odbyło się pierwsze spotkanie barażowe o awans do III ligi pomiędzy zespołem rezerw Rakowa a drugą drużyną GKS Tychy. Pomimo dogodnych sytuacji bramkowych z obu stron to częstochowianie wykazali się większą skutecznością, pokonując na własnym boisku tyszan 1-0.

Baraż o awans do III ligi - porażka piłkarzy GKS II Tychy
fot. Tomasz Gonsior


Zwycięskiego gola w 78. minucie spotkania zdobył Przemysław Oziębała. Rewanż we wtorek, 21 czerwca o godzinie 17.00 na bocznym boisku przy ulicy Edukacji.

Tyszanie wystąpili w następującym składzie: Czarnogłowski - Zarębski, Rutkowski, Dzięgielewski,(od 68 min Orliński, ) Ploch, Pipia, Kopczyk, Krężelok, Borzęcki, Machowski, Paluch

Zwycięzca barażu oprócz awansu do wyższej klasy rozgrywkowej otrzyma także bon od sponsora tytularnego ligi opiewający na kwotę 5 000 zł.

ar, Tomasz Gonsior / tychy.info
źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.