tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 19 czerwca 2022
  • 24 czerwca 2022

Zatańczą w finałach World Dance Cup w Hiszpanii!

Tancerki akademii tańca D WAY OF LIFE z Tychów pomyślnie przeszły przez polskie eliminacje do Dance World Cup, najbardziej prestiżowej imprezy tanecznej na świecie! W przyszłym tygodniu lecą do Hiszpanii!W eliminacjach wystartowało ponad 220 prezentacji, a oceniało je międzynarodowe jury. Awans wytańczyły tyskie tancerki: Natalia Cieślak (solo jazz), Maja Cybulska (solo jazz, solo modern), Natasza Kabus (solo jazz, solo modern) i Nina Okońska (solo show dance).

Natalia, Maja, Natasza i Nina, to niezwykle utalentowane, ambitne i pozytywne artystki. Z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego treningu i występu, co przekłada się na sukcesy. W dniu kwalifikacji ich marzenie zaczęło się spełniać. Za nimi czas intensywnych przygotowań do konkursu. Ostatnio zakończyła się także zbiórka pieniędzy na wyjazd - opłacenie lotów i zakwaterowania tancerek w San Sebastián. Udało się zebrać 2,6 tys. zł.

Dziewczyny już 23 czerwca wylatują do Hiszpanii, gdzie od piątku 24 czerwca będą walczyć podczas światowych finałów Dance World Cup. Trzymamy kciuki!

Loading...


Link do zbiórki:Hiszpania, D WAY OF LIFE

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.