tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2022
  • 12 czerwca 2022

PKM Tychy nr 1 w Polsce w rankingu Dziennika Gazety Prawnej

W środę, 7 czerwca Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej odebrało po raz pierwszy w swojej historii nagrodę za zajęcie pierwszego miejsca w rankingu przeprowadzonym przez redakcję Strefy Gospodarki - Dziennika Gazety Prawnej.

PKM Tychy nr 1 w Polsce w rankingu Dziennika Gazety Prawnej - 07.06.2022 · fot. PKM Tychy


Ranking szczegółowo ocenia przedsiębiorstwa biorąc pod uwagę aspekty techniczne, finansowe, związane z zarządzaniem zasobami ludzkimi jak również udział przedsiębiorstw w życiu lokalnej społeczności. Tychy w rankingu uplasowały się na podium razem z Warszawą zostawiając w tyle m.in. Poznań, Opole czy Katowice.

- Do tej pory dzięki inwestycją prowadzonym na terenie zajezdni oraz modernizacją taboru mogliśmy się cieszyć z solidnego 2 miejsca, które PKM Tychy zajmował kilka lat z rzędu - wskazują przedstawiciele spółki.

- PKM to firma z ponad 60-letnią tradycją, dysponująca nowoczesnymi, ekonomicznymi, bezpiecznymi, ergonomicznymi i przyjaznymi dla środowiska naturalnego autobusami, spełniającymi wymagania najbardziej restrykcyjnych norm emisji spalin. Tyski PKM może ponadto poszczycić się jednymi z najlepszych wskaźników techniczno-eksploatacyjnych taboru autobusowego w skali całego kraju, a także ugruntowaną pozycją wśród czołowych przewoźników w Polsce. W dodatku po modernizacji posiadamy jedną z najnowocześniejszych zajezdni autobusowych w kraju, a to jeszcze nie koniec inwestycji w komunikację - wymieniają.

Jak dodają, PKM świadczy usługi przy pomocy pojazdów o wysokich standardach bezpieczeństwa, niskopodłogowych, wyposażonych w dostęp do wi-fi, klimatyzację całopojazdową oraz monitoring.

ar / tychy.info
źródło: PKM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.