tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 8 czerwca 2022

[FOTO] Potrącenie mężczyzny na hulajnodze

We wtorek, 7 czerwca około godziny 18.00 na oznakowanym przejściu dla pieszych na al. Bielskiej doszło do potrącenia mężczyzny, jadącego na hulajnodze, przez samochód osobowy.

Potrącenie mężczyzny na hulajnodze na al. Bielskiej - 08.06.2022 · fot. 112tychy.pl


Do zdarzenia doszło w rejonie ronda Skałka na odcinku drogi z wyznaczoną ścieżką rowerową. Na miejsce zdarzenia wezwany został zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

W wyniku tego zdarzenia mężczyzna jadący na hulajnodze doznał urazu głowy (rozcięcie) i po zaopatrzeniu na miejscu, został przewieziony do szpitala.

Pracujący na miejscu policjanci zbadali stan trzeźwości uczestników zdarzenia. Kierowca Skody był trzeźwy, natomiast mężczyzna jadący na hulajnodze wydmuchał 0,28mg/l co daje 0,58 promila. Za jazdę po alkoholu kierowca jednośladu został ukarany mandatem karnym w wysokości 2500zł.

Na miejsce zdarzenia wezwany został policyjny technik kryminalistyki. Dalsze postępowanie mające na celu dokładne wyjaśnienie okoliczności tego zdarzenia prowadzą policjanci z tyskiej komendy policji.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.