tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 7 czerwca 2022
  • 13 czerwca 2022

Zaproszenie na koncert Dżemu wysłane do Lewandowskiego

Prezydent Tychów zareagował na słowa Roberta Lewandowskiego, że chciałby wybrać się na koncert zespołu Dżem. Andrzej Dziuba zaprosił piłkarza na wydarzenie w Tychach! W piątek poinformował, że wysłał do niego oficjalne pisemne zaproszenie!

zaproszenie dla Roberta Lewandowskiego na koncert Dżemu w Tychach
Zaproszenie od prezydenta Andrzeja Dziuby dla Roberta Lewandowskiego na koncert Dżemu w Tychach - 06.2022 · fot. Andrzej Dziuba - prezydent Tychów / Facebook


W poniedziałek, 6 czerwca Robert Lewandowski w rozmowie z Kubą Wojewódzkim i Piotrem Kędzierskim przyznał, że chętnie wybrałby się na koncert swojej ulubionej polskiej kapeli - zespołu Dżem.

- Słucham artystów R'n'B, hip-hopu, ale jeśli chodzi o polskich muzyków, to uwielbiam Dżem. Marzy mi się pójście na koncert, na razie czasowo mi to nie wychodzi, ale z chęcią posłuchałbym na żywo Dżemu, bo od lat ich lubię - powiedział Robert Lewandowski.

- Panie Robercie, doskonale rozumiem i podzielam zainteresowanie tym wyjątkowym zespołem - zapraszamy do Tychów 3 września na "Rock na Plaży", by wspólnie z mieszkańcami naszego miasta koncertowo spędzić czas. Cree i Zespół Dżem zagrają swoje najlepsze utwory, które od lat porywają tłumy - napisał Andrzej Dziuba w mediach społecznościowych, oznaczając w poście oficjalny profil Roberta Lewandowskiego.

Loading...


W piątek, 10 czerwca Andrzej Dziuba poinformował, że oficjalne zaproszenie dla Roberta Lewandowskiego zostało przez niego podpisane i wysłane. Teraz czekamy na odpowiedź. Do zaproszenia prezydent dołączył płytę z limitowanej edycji z utworami zespołu Dżem, nagraną podczas ubiegłorocznego koncertu.

Loading...


Rozmowę Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z piłkarzem można obejrzeć w serwisie YouTube pod linkiem:Wypowiedź dotycząca Dżemu - od 25:12.

Loading...

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.