tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 5 czerwca 2022
  • 15 czerwca 2022

Motoserce na Placu pod Żyrafą w Tychach!

W sobotę, 11 czerwca w Tychach na Placu pod Żyrafą zagościło Motoserce! To zlot motocyklistów połączony z akcją krwiodawstwa! Zobaczcie fotorelację z wydarzenia!

Motoserce 2022 - 11.06.2022 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Motoserce to wydarzenie organizowane przez motocyklistów w całej Polsce od kilkunastu lat. Impreza cieszy się dużą popularnością, a cel jaki jej przyświeca, jest bardzo ważny dla całego społeczeństwa. Na czas trwania imprezy został podstawiony krwiobus z Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, w którym można było oddać krew i podzielić się tym darem życia! Dla chętnych była także okazja do zarejestrowania się w bazie DKMS.

Akcji towarzyszyły koncerty muzyczne, konkursy z nagrodami, pokazy ratownictwa medycznego. Na miejscu była dostępna strefa gastro oraz stoiska z gadżetami motocyklowymi i wiele innych. Nie zabrakło także atrakcji dla najmłodszych - dmuchanego placu zabaw i waty cukrowej!

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.