tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 2 czerwca 2022

[FOTO] Auto wpadło w poślizg po wymuszeniu pierwszeństwa

W środę, 1 czerwca około godziny 7:45 na ul. Beskidzkiej (DK 1) w rejonie węzła z DK 44 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów. W zdarzeniu brały udział: osobowe Renault, dostawczy Fiat oraz ciężarówka Scania z naczepą.

Kolizja 3 samochodów na DK-1 - 01.06.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwane zostały zastępy tyskiej straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz patrol policji.

Do zdarzenia doszło na pasie w kierunku Pszczyny. Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu Policjantów wynika, ze sprawczynią zdarzenia jest kierujaca osobówką, która włączając się do ruchu z trasy DK 44 na trasę DK1 nie ustąpiła pierwszeństwa kierowcy ciężarówki. W wyniku tego wymuszenia osobówka, po uderzeniu przez ciężarówkę, wpadła w poślizg i uderzyła w bariery energochłonne oraz samochód dostawczy. Jedna z pasażerek osobówki trafiła pod opiekę ratowników medycznych, a następnie została przewieziona do szpitala na dokładne badania.

Kierująca osobówką nie poczuwała się do winy i wyjaśnieniem tego zdarzenia zajmie się sąd. Działania na miejscu trwały około dwóch godzin.

ar / tychy.info
źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.