tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 30 maja 2022
  • 31 maja 2022

Podczas awantury 27-latka ugodziła nożem partnera

Policjanci z Tychów zatrzymali nietrzeźwą 27-letnią kobietę, która podczas awantury ugodziła nożem swojego partnera.

nóż, nożownik, napad
Podczas awantury 27-latka ugodziła nożem partnera · fot. freeimages.com


W miniony czwartek, 26 maja przed godziną 20.00 policjanci z Tychów interweniowali przy ulicy Darwina. Funkcjonariusze otrzymali zgłoszenie, że ma się tam znajdować mężczyzna z ranami ciętymi. Na miejscu obecna załoga pogotowia ratunkowego udzielała pierwszej pomocy poszkodowanemu. W rozmowie z mężczyzną mundurowi ustalili, że chwilę wcześniej w mieszkaniu doszło do awantury z jego partnerką. Kobieta miała ugodzić nożem 33-latka powodując u niego rany cięte rąk i brzucha.

Poszkodowany z obrażeniami nie zagrażającymi jego życiu trafił do szpitala. Mundurowi udali się do mieszkania i zatrzymali 27-latkę podejrzaną o dokonanie uszkodzenia ciała swojego partnera. Kobieta miała prawie półtorej promila alkoholu w organizmie. Sprawczyni usłyszała już zarzut uszkodzenia ciała na okres poniżej 7 dni. Decyzją prokuratora została objęta policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi jej do 2 lat więzienia.

ar / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.