tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 13 czerwca 2022
  • 21 czerwca 2022

XXIV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy!

W niedzielę, 26 czerwca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na XXIV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy!

XXIV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy!
XXIV Ogólnopolski Rodzinny Rajd Rowerowy! · fot. MOSiR Tychy


Start rajdu o godz. 10:00. Trasa będzie liczyła ok. 17 km. Biuro rajdu i start zlokalizowane będą na terenie Kompleksu Sportowego Paprocany przy ul. Sikorskiego 110 w Tychach. Meta będzie znajdowała się w Ogródku przy ul. Tyskiej 57 w Gostyni. Zakończenie rajdu około godz. 13:00. W czasie trwania wydarzenia uczestnicy będą mieli okazję zwiedzić Muzeum Regionalne „Smolarnia” w Kobiórze. Przewidziano posiłek na trasie i konkursy, a także nagrody dla najstarszego i najmłodszego uczestnika oraz najliczniejszej rodziny.

Trasa rajdu:

ogólnopolski rajd


Opłata organizacyjna wynosi 12 zł za osobę dorosłą i 8 zł za dziecko / młodzież (8-16 lat). Dzieci 7-letnie i młodsze są zwolnione z opłaty. Wpłaty w dniu rajdu będą przyjmowane w godz. 8:30 - 9:50.

Zgłoszenia są przyjmowane do 20 czerwca pod adresem e-mail: zgloszenia@mosir.tychy.pl. Przy zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko, datę urodzenia oraz miejsce zamieszkania.

Obowiązuje limit uczestników - maks. 150 osób, decyduje kolejność zgłoszeń! Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania imprezy lub zmiany trasy.

Więcej: mosir.tychy.pl/1539-mosir-xxiv-ogolnopolski-rodzinny-rajd-rowerowy

ar / tychy.info
źródło: MOSiR Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.