tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 maja 2022
  • 12 czerwca 2022

[ZDJĘCIA] Holi Święto Kolorów w Parku Jaworek!

W sobotę, 11 czerwca w Parku Jaworek w Tychach odbyła się kolejna edycja Holi Święta Kolorów! Zobaczcie jak kolorowo bawili się tyszanie!

Holi Święto Kolorów - 11.06.2022 · fot. Tomasz Gonsior / tychy.info


Wydarzenie, które polega na wzbijaniu w powietrze specjalnych kolorowych proszków, powróciło w sezonie 2022 bez limitów covidowych! Wstęp był darmowy. Oprócz 9 kolorów na uczestników imprezy czekały: kolorowa wata cukrowa, kolorowe okulary oraz bazooki CO2! Wszystko to w rytmach muzyki zagranej na żywo przez DJ-ów.

Holi Święto Kolorów to polska edycja jednego z najradośniejszych wydarzeń, o jakich można było usłyszeć w ostatnich sezonach. Impreza przywędrowała do nas z Indii, gdzie jest uznawana za święto radości. W Polsce i Europie bardzo pozytywnie przyjęła się szczególnie wśród młodych ludzi, którym ogromną frajdę sprawia obsypywanie się nawzajem proszkami o wszystkich kolorach tęczy. Proszki są w pełni nieszkodliwe dla człowieka, zmywalne z ciała, włosów i ubrań. W ich skład wchodzą barwniki spożywcze, talk i mąka.

Holi Święto Kolorów to darmowa, plenerowa impreza muzyczna, na którą zaproszeni mogą czuć się wszyscy: starsi i młodsi, całe rodziny z dziećmi, uczniowie i studenci. Podczas wydarzenia - co 30 minut - na sygnał DJa wszyscy obrzucają się proszkami w kolorach tęczy. Proszki można nabyć na terenie imprezy w wyznaczonych do tego punktach.

W tym roku Holi Święto Kolorów zagości w około 300 miastach i miejscowościach w całej Polsce. Skala wydarzenia to niepowtarzalna okazja, aby sprawdzić które miejsce okaże się NAJBARDZIEJ KOLOROWYM PUNKTEM W POLSCE.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.