Wiadomości

  • 30 maja 2022
  • 2 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2138

Muzyczny i teatralny Dzień Dziecka z Klubem Wilkowyje MCK

Za nami:

2 czerwca o godz. 18.00 w Klubie Wilkowyje MCK Dzień Dziecka świętowany będzie w sposób teatralny i bardzo muzyczny. Tym razem Rodzinny Czwartek z Teatrem będzie miał charakter plenerowy - pod chmurką zobaczymy spektakl „Bajeczna fiesta” w wykonaniu Teatru Kultureska. Wstęp jest wolny, ale obowiązują zapisy!

Biedronka Ilonka i Pszczółka Julka to najbardziej rozśpiewane owady na łące. Natomiast królem tańca jest jedyny w swoim rodzaju - Jelonek Bronek. Razem tworzą oni wyjątkowo zabawny zespół rock’nd’jelonowy - The Jelonband! Ta wesoła zwierzęca kompania codziennie urządza Bajeczną Fiestę z okazji Święta Przyrody. A dlaczego codziennie? Bo codziennie powinniśmy urządzać święto naturze - dbając o nią i ciesząc się z jej piękna. Fiesta będzie doskonałą okazją, aby przypomnieć sobie, jak możemy uczynić nasz świat czystym i ekologicznym. Bohaterami spektaklu staną się też same dzieci, które będą miały okazję wziąć udział w wesołych konkurencjach. Pozostaje tylko pytanie: kto zostanie EkoKrólem tej Bajecznej Ekologicznej Fiesty?

Wstęp wolny, obowiązują zapisy:
tel.: 32 227 26/ 691 770 344
klub@mck.tychy.pl

Najnowsze informacje nt. wydarzenia można znaleźć na:
https://kultura.tychy.pl/
http://www.facebook.com/klubwilkowyjemck
http://www.instagram.com/mcktychy

Muzyczny i teatralny Dzień Dziecka z Klubem Wilkowyje MCK

ar / tychy.info

źródło: Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj