tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 23 maja 2022
  • 24 maja 2022

Napad w salonie gier. Tyszanin groził nożem pracownikowi

Policjanci zatrzymali 23-letniego mieszkańca Tychów podejrzanego o napad z nożem na salon gier. Do zdarzenia doszło w kwietniu przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej.

Napad w salonie gier. Tyszanin groził nożem pracownikowi
Napad w salonie gier. Tyszanin groził nożem pracownikowi i dokonał kradzieży - 06.05.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


Do przestępstwa doszło w dniu 6 kwietnia 2022 roku. W godzinach porannych do salonu gier przy ulicy Piastowskiej w Bielsku-Białej wszedł mężczyzna, który grożąc użyciem noża, zażądał od pracownika salonu wydania pieniędzy, następnie zrabował gotówkę, dokumenty pracownika i zbiegł.

Wcześnie policja opublikowała jego ich wizerunek zarejestrowany przez kamerę monitoringu, prosząc o pomoc w ustaleniu tożsamości. Dzięki informacjom przekazanym policjantom końcem kwietnia stróże prawa zatrzymali podejrzewanego o to przestępstwo 23-letniego mieszkańca Tychów. Mężczyzna został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut rozboju. Grozi mu kara nawet 12 lat pozbawienia wolności, a ponieważ rozbój z użyciem noża jest kwalifikowany jako zbrodnia, kara nie może być niższa niż 3 lata za kratami. Na wniosek śledczych sąd aresztował podejrzanego.

ar / tychy.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.