tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 maja 2022
  • 1 czerwca 2022

[ZDJĘCIA] Nowa prezydent Tychów na Dzień Dziecka

W Dzień Dziecka, 1 czerwca na fotelu prezydenta Tychów zasiadła Urszula Szwed - uczennica 4 klasy Szkoły Podstawowej nr 11 im. Marii Curie-Skłodowskiej. Miała okazję zobaczyć jak szeroki zakres obowiązków leży w gestii prezydenta i jak wiele decyzji codziennie musi podejmować.

W Dzień Dziecka na fotelu prezydenta Tychów zasiadła Urszula Szwed - 01.06.2022 · fot. UM Tychy


Urszula Szwed zwyciężyła w konkursie "Moje Tychy" organizowanym przez Prezydenta Miasta Tychy oraz Młodzieżową Radę Miasta. Zadaniem konkursowym było nakręcenie filmu o Tychach.

Poranek rozpoczął się od przyjęcia nominacji na stanowisko prezydenta miasta z rąk Andrzej Dziuby - Prezydenta Tychów. Nowa prezydent miała okazję spotkać się i porozmawiać z prezydentem i jego zastępcami, Skarbnikiem oraz Sekretarz Miasta, przedstawicielami Rady Miasta Tychy, Młodzieżowej Rady Miasta oraz z Tyskiej Radą Seniorów.

Kolejnym punktem dnia było zwiedzanie Urzędu m.in. Urzędu Stanu Cywilnego i Sali Sesyjnej, a także Wodnego Parku Tychy, centrum sterowania ruchem ITS oraz tyskiego stadionu GKS Tychy.

ar / tychy.info
źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.