tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 15 maja 2022
  • 27 maja 2022

Powraca kino plenerowe w ogrodzie MCK!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj

Za nami:

W piątek, 27 maja o godz. 21.00 w ogrodzie MCK odbędzie się pierwszy w tym sezonie seans plenerowego kina! Zobaczymy film "Moje wspaniałe życie" w reżyserii Łukasza Grzegorzka. Wstęp wolny!

Kino Freelove
Plenerowy seans w cyklu Kino Freelove w MCK · fot. MCK


Moje wspaniałe życie to film o kobiecie, która nie chce być już grzeczną dziewczynką! Agata Buzek, Jacek Braciak, Adam Woronowicz czy legendarny czeski bard, Jaromir Hohavica. Te osoby zobaczymy w filmie Łukasza Grzegorzka, w którym tytułowa bohaterka zastanawia się nad swoim życiem. Kto w nim jest? Jo, jako troskliwa córka, wyluzowana matka, lubiana nauczycielka, żona, z którą można
konie kraść, przewidywalny mąż, syn i wreszcie kochanek o najpiękniejszym brzuchu na świecie zajmujący się hodowlą gołębi. Idealne życie wywraca do góry nogami szantaż. Co z niego wyniknie?

moje wspaniałe życie
Plakat filmu "Moje wspaniałe życie" · fot. materiały prasowe


Całości dopełnia muzyka Piotra Emade Waglewskiego i Ralpha Kamińskiego oraz wisienka na torcie, nagroda za Najlepszą Reżyserię na 46. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.

Czego chcieć więcej? Ładnej pogody na inaugurację Kina FreeLove! Liczba miejsc ograniczona! Partner: Invenio Polska

moje wspaniałe życie

ar / tychy.info
źródło: MCK

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Miejskie Centrum Kultury

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Miejskie Centrum Kultury" podaj