tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 3 maja 2022

SIEĆ. Czas adeptów - premiera książki autorstwa tyszanki

Tyszanka Agata Lasocka-Myszor tej wiosny zadebiutowała książką młodzieżową z gatunku urban fantasy pt. „SIEĆ. Czas adeptów”.

Agata Lasocka
Agata Lasocka · fot. Agata Lasocka / Facebook


„SIEĆ” to young adult skierowane do miłośników urban fantasy i marvelowskiego kina akcji. Opowiada historię Nicka, młodego złodzieja samochodów, który odkrywa w sobie nadprzyrodzone zdolności. Właśnie wtedy w jego życiu pojawia się Międzynarodowa Agencja Ochrony Sieci, tajemnicza organizacja werbująca takich jak on - Utalentowanych. Nick wstępuje do organizacji i odtąd rozpoczyna się jego długa, mozolna praca, by stać się Agentem. Będzie musiał zmierzyć się z fanatycznymi wyznawcami Nowej Ery, morderczymi treningami, własnymi lękami i nieodwzajemnioną miłością.

Autorka - Agata Lasocka-Myszor urodziła się w 1990 roku. Jest absolwentką wydziału Inżynierii Środowiska Politechniki Śląskiej. Po kilku latach pracy nad swoją powieścią "SIEĆ" postanowiła ją wydać, nawiązując współpracę z jednym z większych wydawnictw w Polsce.

Hobbistycznie zajmuje się recenzowaniem tekstów i beta readingiem oraz zgłębia tajniki rynku książki. Doświadczona w sztuce marketingu i sprzedaży, stale szkoli się w tej materii. Miłośniczka dalekich, samodzielnie organizowanych podróży i kultury Dalekiego Wschodu, których śladów nietrudno doszukiwać się w jej tekstach. Wolne chwile spędza z padem w ręce w poszukiwaniu inspiracji w świecie gier komputerowych lub na treningach Krav Maga.

Premiera książki

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.