Wiadomości

  • 29 kwietnia 2022
  • 4 maja 2022
  • wyświetleń: 2171

Remont podjazdu dla karetek, zmiana wejścia do Izby Przyjęć

Poza trwającą cały czas termomodernizacją budynku Szpitala Megrez w Tychach, 4 maja rozpoczął się remont podjazdu do Izby Przyjęć. W związku z tym, dotychczasowe wejście do Izby Przyjęć zostało tymczasowo wyłączone, a pacjenci mogą dostać się do niej innymi, oznakowanymi wejściami.

remont megrez
Remont podjazdu dla karetek, zmiana wejścia do Izby Przyjęć


Remont podjazdu do Izby Przyjęć planowany jest na dwa tygodnie, między 4- 19 maja 2022 r. W tych dniach, chwilowo wyłączone będzie obecne wejście dla pacjentów do Izby Przyjęć, do której dostać się będzie można dwoma drogami:

  • Pacjenci poruszający się o własnych siłach mogą dostać się do Izby Przyjęć głównym wejściem do szpitala, gdzie znajdują się właściwe oznaczenia wskazujące drogę.
  • Pacjenci mający problem z poruszaniem się, w tym osoby poruszające się na wózkach inwalidzkich mogą dostać się do Izby Przyjęć korzystając z wejścia do Zakładu Diagnostyki Obrazowej.
  • Wszystkie ambulanse będą kierowane do innego podjazdu do Izby Przyjęć, znajdującego się na tyłach bloku łóżkowego.


Modernizacja podjazdu dla pojazdów ratownictwa medycznego ma na celu zwiększenie standardów bezpieczeństwa transportowanych pacjentów a także poprawienie ogólnej dostępności i komfortu dla wszystkich osób korzystających z Izby Przyjęć Szpitala Megrez.

ab / tychy.info

źródło: UM Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.