Wiadomości

  • 30 kwietnia 2022
  • 3 maja 2022
  • wyświetleń: 3711

Kilku hokeistów GKS-u Tychy odchodzi z klubu

Ostatnio z drużyny hokeistów GKS-u Tychy odszedł Michał Kotlorz. Miniony tydzień przyniósł następne zmiany - trzech kolejnych zawodników w przyszłym sezonie nie będzie już reprezentowało trójkolorowych barw.

Michał Kotlorz
Michał Kotlorz · fot. GKS Tychy


20 kwietnia klub przekazał, że po 15 sezonach Michał Kotlorz odszedł ze składu tyskiej drużyny hokejowej. Popularny „Kotek” swoją przygodę przy de Gaulle’a rozpoczął w 2007 roku i kontynuował aż do teraz.

26 kwietnia ogłoszono, że klub zdecydował o nieprzedłużaniu kontraktów z Markiem Biro, Jakubem Michałowskim i Mathiasem Israelssonem.

Marek Biro z Tychami był związany od stycznia 2021 roku. W sumie wystąpił w 76 spotkaniach. Słowacki obrońca zdobył w nich jedną bramkę i zanotował dziewięć asyst.

Marek Biro
Marek Biro · fot. Krzysztof Trzosek / GKS Tychy


Kilka miesięcy później zespół wzmocnił Jakub Michałowski. W ubiegłym sezonie rozegrał 29 spotkań. Zdobył w nich jedną bramkę i zanotował asystę.

Jakub Michałowski przenosi się do Tychów
Jakub Michałowski · fot. Krzysztof Trzosek / GKS Tychy


Najkrócej z całej trójki w Tychach czas spędził Mathias Israelsson. Szwedzki bramkach w PHL na swoim koncie ma trzy spotkania.

Mathias Israelsson
Mathias Israelsson · fot. GKS Tychy

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.