tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 25 kwietnia 2022

Wysoki mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy

31-latek zatrzymany do kontroli drogowej przez policjantów tyskiej grupy SPEED, stracił prawo jazdy za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Kierowca poruszał się z prędkością 105 km/h. Amator zbyt szybkiej jazdy otrzymał także mandat w kwocie 1500 złotych oraz 10 punktów karnych.

Reklama

wideorejestrator
Wysoki mandat, punkty karne i zatrzymane prawo jazdy · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału Ruchu Drogowego wchodzący w skład grupy Speed zatrzymali do kontroli drogowej kierującego pojazdem marki Hyundai Coupe w związku z przekroczeniem prędkości w terenie zabudowanym. 31-letni kierujący pędził ponad 105 km/h. Mężczyzna stracił prawo jazdy na 3 miesiące w związku z przekroczeniem prędkości o ponad 50 km/h. Ponadto policjanci nałożyli na 31-latka mandat w wysokości 1500 złotych, a na koncie kierowcy znalazło się 10 punktów karnych.

- Kolejny raz apelujemy o jazdę zgodną z przepisami oraz dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze! Pamiętajmy, iż na drodze jesteśmy odpowiedzialni nie tylko za siebie, ale również za innych uczestników ruchu drogowego - apeluje tyska policja.

ab / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.