tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 20 kwietnia 2022
  • 23 kwietnia 2022

Kradzież drogich perfum. Czy rozpoznajesz te osoby?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży w jednym ze sklepów przy ulicy Jana Pawła II w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem. Wszyscy, którzy mają wiedzę na temat kradzieży lub rozpoznają osoby ze zdjęcia proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

kradzież
Czy rozpoznajesz te osoby? · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży, do której doszło w jednym ze sklepów przy ulicy Jana Pawła II w Tychach. Łupem złodziei stały się perfumy wartości powyżej tysiąca złotych.

Za zgodą prokuratora publikujemy uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek osób, które mogą mieć związek z tym zdarzeniem.

Rysopis:

Mężczyzna krótko ścięty, boki ogolone całkowicie, czarna kurtka z kapturem, czarne spodnie, brązowe buty.

Kobieta włosy długie czarne, okulary z czarnymi oprawkami, kurtka czarna z połyskiem, torebka przewieszona przez ramię koloru jasnego niebieskie spodnie typu jeans.

Wysoki mężczyzna szczupłej budowy ciała ubrany na czarno, maska na twarzy.

Wszyscy, którzy wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają osoby ze zdjęcia, proszeni są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ab / tychy.info
źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.