tychy.info

Wiadomości

  • 17 kwietnia 2022

Majówka na jachcie w Grecji z Oceanis.pl - biuro w Pszczynie

Artykuł sponsorowany:

Bez stresu, bez tłumów! Nasza oferta wynajmu i czarteru jachtu w Grecji jest skierowana głównie do osób, które nie chcą korzystać z popularnych i powtarzalnych atrakcji, jakie są proponowane wszystkim turystom i wolą sami zaplanować swoją przygodę. Trasa każdego rejsu jest indywidualnie ustalana wraz z uczestnikami podróży.

Majówka na jachcie w Grecji z Oceanis.pl


Wyjątkowa MajówkaProponujemy spędzenie tygodnia w pięknej scenerii wysp Jońskich. Nasze jachty zapewniają nocleg w dwuosobowych kabinach. Codziennie nocujemy w innym porcie i dla chętnych zapewniamy aktywny wypoczynek.

Celem naszego rejsu będzie odwiedzenie Zatoki Wraku i Błękitnych Grot na Zakynthos. Poza żeglugą po osłoniętym akwenie morza Jońskiego odwiedzimy puste o tej porze roku plaże najpiękniejszego regionu Grecji: Itaki, Kefaloni i Lefkady.

Dla chętnych trekkingi po gajach oliwnych pełnych o tej porze kwitnących maków i zawilców. Wieczorami odwiedzimy żeglarskie tawerny gdzie poznamy smaki greckiej kuchni.

Terminy i ceny - Rejs w weekend majowy  • Koszt 7 dniowego rejsu to 2200 zł za osobę
  • Termin: 30.04-7.05 (od soboty do soboty)
  • Rejs oferujemy na jachtach 8 osobowych
  • W cenie zapewniamy transport z lotniska w Atenach oraz obsługę polskiego kapitana
  • Rejsy rozpoczynamy i kończymy w Prevezie obok wyspy Lefkada
  • Obecnie warto skorzystać z korzystnych połączeń lotniczych do Aten z Warszawy (Ryanair) i z Katowic (Wizzair)


Majówka na jachcie w Grecji z Oceanis.pl


Wczasy na jachcie - Grecja i Wyspy JońskieAkwen otoczony dużymi zewnętrznymi wyspami Lefkada, Kefalonia i Zakynthos chroniącymi nas od zachodnich wiatrów zapewnia bezpieczna żeglugę i jest idealnym miejscem na rodzinna wyprawę.
Zatoki z krystaliczną wodą, plaże pełne kolorowych kamyków, ruiny średniowiecznych zamków będą stanowiły tło naszego rejsu.

Posiadamy 13 letnie doświadczenie w organizacji rejsówO dobrą atmosferę rejsu oraz komfort wszystkich jego uczestników dbają nasi doświadczeni kapitanowie i to właśnie dzięki ich pracy wakacje pośród greckich wysp mogą spędzić nawet osoby, które nie posiadają żadnej praktyki żeglarskiej. Warto pamiętać, iż wynajem jachtu to doskonały pomysł na wczasy nie tylko dla paczki znajomych, ale także dla całej rodziny. Pełna oferta naszych rejsów dostępna jest na stronie: https://www.oceanis.pl/rejsy/

Majówka na jachcie w Grecji z Oceanis.pl


DojazdW roku 2021 jachty stacjonują w Marinie Preveza obok Lefkady. Korzystne połączenia lotnicze z polski do Prevezy, na Korfu oraz do Aten pozwala na łatwy dojazd do naszego Greckiego portu. Alternatywnie dojazd samochodem ok 1700 km od granicy polskiej. Pomagamy w organizacji dojazdu na miejsce.

Biuro rezerwacji w PolsceZapraszamy na naszą stronę internetową gdzie zamieszczamy szczegółowy opis proponowanych rejsów.

Biuro rezerwacji: Pszczyna ul. Bielska 41
(spotkania po umówieniu telefonicznym)
tel. 601 47 70 86
http://www.oceanis.pl
oraz na stronie naszego partnera http://www.bluecharter.pl