tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2022
  • 10 kwietnia 2022

[ZDJĘCIA] Złote i diamentowe gody tyskich seniorów

60 par małżeńskich z Tychów świętowało w czwartek, 7 kwietnia złote i diamentowe gody, podczas uroczystości w Urzędzie Miasta. Medale, w imieniu prezydenta Andrzeja Dudy, wręczył tyszanom zastępca prezydenta Tychów - Igor Śmietański.

Reklama

Złote i diamentowe gody tyskich seniorów - 07.04.2022 · fot. UM Tychy


59 par małżeńskich, które mieszkają w naszym mieście, zostało odznaczonych przez prezydenta Rzeczpospolitej Polski Andrzeja Dudę medalami za długoletnie pożycie małżeńskie. Jedna z nich obchodziła jednocześnie diamentowe gody. Dodatkowo na uroczystość zaproszono jeszcze jedną parę, która również świętuje w tym roku 60. rocznicę ślubu.

- 50, czy nawet 60 lat pożycia małżeńskiego to piękny jubileusz. To dowód na to, że państwa rodziny są trwałe i pewne. Wiadomo, że w każdym związku bywają lepsze i gorsze dni, ale państwo wytrwaliście i jesteście razem. Tworzycie przykład na młodego i średniego pokolenia oraz jesteście chlubą Tychów - powiedział podczas uroczystości Igor Śmietański, zastępca Prezydenta Miasta Tychy ds. Gospodarki Przestrzennej.

Uroczystość została podzielona na cztery tury i odbyła się w sali sesyjnej Urzędu Miasta. Zorganizowana została przez Urząd Stanu Cywilnego. Podczas spotkania jubilaci otrzymali pamiątkowe medale, gratulacje, upominki oraz kwiaty.

ar / tychy.info

źródło: UM Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.