tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2022

Tomasz Budziosz opiekunem Młodzieżowej Rady Miasta

Były przewodniczący Młodzieżowej Rady Miasta Tychy został teraz jej opiekunem!

Reklama

Tomasz Budziosz
Tomasz Budziosz · fot. archiwum prywatne


Na sesji Rady Miasta w dniu 31 marca Tomasz Budziosz został wybrany opiekunem młodzieżowego odpowiednika rady. Kandydatów było dwóch. MRM wskazała również Łukasza Wawrzyczka.

- Jako opiekun chciałbym przede wszystkim utrzymywać dobry kontakt z MRM jak i z urzędem miasta oraz władzami naszego miasta, by młodzieżowym radnym łatwiej się pracowało, tworzyło nowe pomysły oraz by mieli oni łatwiejszy kontakt z tymi jednostkami - mówi Tomasz Budziosz

.

- Z ramienia Fundacji Europejski Instytut Outsourcingu wspólnie chcę organizować z nimi eventy, konferencje oraz prowadzić różnorakie szkolenia, zwiększające kompetencje miękkie radnych. Z ramienia Inicjatywy Tyskiej chcę wspierać ich w działaniach lokalnych, zapraszać do kolejnych wspólnych akcji wspierać ich w każdej działalności, którą będą chcieli zrobić. Dziękuję wszystkim radnym, którzy mi zaufali i powierzyli mi to stanowisko - dodaje.

Przypominamy nasz wywiad z Tomaszem Budzioszem z okresu, kiedy obejmował funkcję przewodniczącego młodzieżowej rady: https://www.tychy.info/wiadomosci/13174

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.