Reklama

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2022
  • wyświetleń: 1226

[FOTO] Rozpoznajesz go? powiadom policję

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela z zawartością dokumentów.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela z zawartością d
Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące kradzieży portfela z zawartością dokumentów. · fot. KMP Tychy


W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcia mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem. Osoby, które mają wiedzę na temat sprawcy lub były świadkiem przestępstwa proszone są o pilny kontakt z policjantami z Tychów.

Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą sprawę dotyczącą kradzieży portfela z zawartością dokumentów. Zdarzenie miało miejsce w dniu 18.02.2022 roku w Tychach przy ulicy Edukacji.

Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskany w ramach prowadzonych czynności wizerunek mężczyzny, który może mieć związek z tym zdarzeniem.

Osoby, które wiedzą coś na temat zdarzenia lub rozpoznają sylwetkę mężczyzny ze zdjęcia, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.