tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 29 marca 2022

ZTM ma specjalną ofertę dla pracowników firm

Zarząd Transportu Metropolitalnego, organizator transportu zbiorowego na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii przygotował specjalną ofertę dla pracodawców, mającą na celu zachęcenie mieszkańców regionu do korzystania z komunikacji miejskiej.

Reklama

Nowe tablice elektroniczne na tyskich przystankach
Autobus PKM Tychy · fot. ZTM


- Transport publiczny to w dużej mierze odpowiedź na współczesne problemy miast. Aktywny udział w propagowaniu tej świadomości to sygnał o podjęciu przez firmy odpowiedzialnych działań na rzecz poprawienia jakości naszej wspólnej przestrzeni. Znak realizacji zadań zmierzających do ograniczenia współczesnych problemów - mówią przedstawiciele metropolitalnej komunikacji.

Jak przekonuje ZTM, transport zbiorowy to nieodłączny element nowoczesnej metropolii, komunikacja miejska = nowoczesny styl życia, promocja komunikacji miejskiej to wyraz dbałości o środowisko, ograniczenie hałasu, smogu, korków.

Właściciele firm będą mieli możliwość wykorzystania biletów jako benefitów - pracodawca sam zdecyduje, w jaki sposób będą realizowane rozliczenia wewnątrz przedsiębiorstwa i czy chce w jakiś sposób partycypować w koszcie biletów dla swoich pracowników. To oszczędność na opłatach za miejsca parkingowe, możliwość redukcji kosztów związanych z samochodami służbowymi, możliwość skorzystania z nośników reklamowych gratis - przekonuje organizator komunikacji.

Korzyści dla pracowników:Dla pakietów biletów ZTM oferuje upusty nawet do 10% ich ceny. Określona wartość umowy upoważnia do rabatu na zakup biletów:

  • od 4650 zł do 9300 zł na miesiąc - 5%
  • 9393 zł do 13 950 zł na miesiąc - 8%
  • 14 000 i więcej na miesiąc - 10%.


Rozliczenie faktury będzie realizowane pomiędzy ZTM a firmą. Pracownik otrzyma zdalnie zakodowany bilet na swojej karcie ŚKUP.

Jak przystąpić do programu?Partner wskazuje liczbę i rodzaj biletów, zostaje podpisana umowa. Pracodawca przekazuje ZTM numery kart ŚKUP z informacją, jaki bilet ma być na każdej z nich zakodowany - płatność jest realizowana na podstawie faktury. Do 3 dni od daty płatności, bilety zostają zdalnie zakodowane na wskazanych kartach. Użytkownicy aktualizują swoje karty - przez aplikację lub bezpośrednio w pojazdach komunikacji miejskiej. Przedsiębiorstwa, które w ciągu roku kupią bilety za określoną kwotę, będą miały możliwość skorzystania z oferowanych przez ZTM usług promocyjnych. Jest też możliwość skorzystania z powierzchni reklamowej ZTM gratis.

Szczegóły oferty: https://www.metropoliaztm.pl/pl/s/oferta-dla-pracodawcow

ar / tychy.info

źródło: ZTM

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.