tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 26 marca 2022

Półfinał play-off PHL: niestety górą katowiczanie

Niestety w piątym meczu półfinałowym górą GKS Katowice, który wygrał przed własną publicznością 2:1. Oznacza to, że katowiczanie w rywalizacji do czterech zwycięstw prowadzą 3:2. Szósty mecz już w poniedziałek w Tychach.

Reklama

GKS Katowice - GKS Tychy 2:1
GKS Katowice - GKS Tychy 2:1 · fot. GKS Tychy


Trójkolorowi dobrze rozpoczęli, ale z czasem popełniali coraz więcej błędów w obronie. Niepotrzebna kara Michała Kotlorza sprawiła, że gospodarze drugi raz w meczu stanęli przed szansą, jaką była gra w podwójnej przewadze. Niesieni dopingiem gracze z Katowic pewnie wykorzystali taki prezent i objęli prowadzenie. Trójkolorowi co prawda wyrównali za sprawą Jeana Dupuy, ale w końcówce ponownie tyskim obrońcom uciekł Patryk Wronka i przesądził o losach pojedynku.

GKS Katowice - GKS Tychy 2:1 (0:0, 0:0, 2:1)
1:0 Miro - Pekka Saarelainen - Mathias Lehtonen - Anthon Eriksson (44:49) 5/3
1:1 Jean Dupuy - Denis Sergushkin (48:48)
2:1 Patryk Wronka - Grzegorz Pasiut (53:25)

GKS Tychy: Fucik (Israelsson) - Zheldakov, Smirnov; Gościński, Galant, Jeziorski - Seed, Kotlorz; Sergushkin, Feofanov, Dupuy - Bizacki, Pociecha; Szczechura, Cichy, Mroczkowski - Biro, Witecki, Wróbel, Starzyński, Marzec.

ar / tychy.info

źródło: GKS Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.