Wiadomości

  • 25 marca 2022
  • wyświetleń: 2502

Potrójna stłuczka na skrzyżowaniu

W czwartek, 24 marca około godziny 18.00 na skrzyżowaniu ul. Baziowa - Balladyny doszło do zdarzenia drogowego z udziałem trzech pojazdów.

Potrójna stłuczka na skrzyżowaniu Baziowa- Balladyny - 24.03.2022 · fot. 112tychy.pl


Na miejsce zdarzenia wezwane zostały: zespół ratownictwa medycznego, zastępy strażaków oraz patrol policji. Na czas działań ratunkowych ruch został całkowicie zablokowany. W zdarzeniu brały udział: Ford, Opel oraz Chrysler.

Ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że do zdarzenia doszło w momencie, gdy kierująca Oplem kobieta włączała się do ruchu z ul. Balladyny w ul. Baziową. W lewy bok jej samochodu uderzył jadący ul. Baziową w kierunku ul. Starokościelnej kierowca Forda. Opel po uderzeniu przez Forda uderzył jeszcze w zaparkowanego w pobliżu Chryslera. Kobieta kierująca Oplem trafiła pod opiekę przybyłych na miejsce ratowników medycznych. Na szczęście nie doznała ona poważnych obrażeń i pozostała na miejscu zdarzenia. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

Policjanci z tyskiej komendy policji prowadzą dalsze postępowanie w tej sprawie.

ar / tychy.info

źródło: 112tychy.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.