Reklama

Wiadomości

  • 18 marca 2022
  • 23 marca 2022
  • wyświetleń: 8238

[WIDEO] Mocne przejście 47-letniego tyszanina w Ninja Warrior!

47-letni Piotr Petelczyc z Tychów znakomicie poradził sobie z eliminacyjnym torem przeszkód w programie Ninja Warrior! Dotarł do półfinału! Zobaczcie wideo z jego występu!

Loading...


Piotr to majster robót elektrycznych. Jest najlepszym dowodem na to, że w każdym wieku można zacząć trenować. Przez 20 lat nie uprawiał żadnego sportu, był uzależniony od papierosów. Pewnego dnia postanowił zmienić swoje życie. Zaczął od biegania wokół jeziora, dziś pokonuje przeszkody podczas biegów OCR. Teraz postanowił zmierzyć się z torem przeszkód w programie Ninja Warrior Polska w Polsacie.

Piotr znalazł się w półfinałowej dziesiątce programu!
Piotr Petelczyc z Tychów w półfinałowej dziesiątce programu · fot. Ninja Warrior / materiały prasowe


Tyszanin udowodnił, że program „Ninja Warrior” to miejsce dla każdego, niezależnie od metryki. Mężczyzna zaskoczył doskonałym przygotowaniem fizycznym i mentalnym. Wysiłek się opłacił - szybko zameldował się na górze Krzywej ściany. - Ja mam czterdzieści lat, dajesz mi nadzieję, że jeszcze zrobię formę - podsumował „Juras”.

Czas toru eliminacyjnego (ukończony): 03:08.00.

Niestety na torze półfinałowym tyski zawodnik miał mniej szczęścia. Nie udało mu się dotrzeć do finałowego etapu.

Loading...


„Ninja Warrior” to światowy fenomen, który narodził się 25 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Zawodnicy uczestniczący w show muszą przejść wyjątkowy tor liczący kilkadziesiąt przeszkód, sprawdzający różnego rodzaju umiejętności fizyczne.

ar / tychy.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.