Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2022
  • 18 marca 2022
  • wyświetleń: 2317

Posiłek dla Ukrainy - akcja szkoły specjalnej

Tyskie Stowarzyszenie Na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „W Stronę Słońca” oraz społeczność Zespołu Szkół Specjalnych nr 8 w Tychach organizują akcję pod nazwą „Posiłek dla Ukrainy”.

kanapki, posiłek
Uczniowie razem z nauczycielami i pracownikami szkoły będą przygotowywać posiłki typu kanapki, racuchy, naleśniki i dostarczać je na dworzec · fot. pixabay.com


Inicjatywa jest odpowiedzią na realne zapotrzebowanie i ma na celu długofalową pomoc uchodźcom przybywającym z Ukrainy. Uczniowie razem z nauczycielami i pracownikami szkoły będą przygotowywać posiłki typu kanapki, racuchy, naleśniki i dostarczać je kilka razy w tygodniu osobom przebywającym obecnie na dworcu PKP w Katowicach.

W związku z akcją, w Zespole Szkół Specjalnych nr 8 do odwołania trwa zbiórka podstawowych produktów spożywczych, z których można stworzyć pożywny posiłek. Dary można zostawiać w kartonach wystawionych w szkolnych woźniówkach.

Szczegółowy wykaz zbieranych rzeczy oraz kontakt do koordynatorów akcji znajdują się na plakacie:

Posiłek dla Ukrainy - akcja szkoły specjalnej

ar / tychy.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Solidarni z Ukrainą

Wojna na Ukrainie Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Solidarni z Ukrainą" podaj