tychy.info

Reklama

Wiadomości

  • 16 marca 2022
  • 18 marca 2022

[ZDJĘCIA] Mogli dokonać kradzieży ubrań. Rozpoznajesz ich?

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Tychach prowadzą postępowanie dotyczące dwóch kradzieży, do których doszło w sklepach mieszczących się przy ulicy Towarowej w Tychach. W toku wykonanych czynności śledczy uzyskali zdjęcie kobiety oraz mężczyzny, którzy mogą mieć związek z poszczególnymi kradzieżami.

Reklama

Mogli dokonać kradzieży. Rozpoznajesz ich?
Mogła dokonać kradzieży. Rozpoznajesz ją? · fot. KMP Tychy


Policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu prowadzą dwie sprawy dotyczące kradzieży odzieży w sklepach mieszczących się przy ulicy Towarowej w Tychach. Do zdarzeń doszło w dniu 26 oraz 27 stycznia 2022 roku. Nieznani sprawcy dokonali kradzieży odzieży. Straty w jednym przypadku sięgają niespełna tysiąca złotych, a w drugim na ponad tysiąc złotych.

Mogli dokonać kradzieży. Rozpoznajesz ich?
Mógł dokonać kradzieży. Rozpoznajesz go? · fot. KMP Tychy


Za zgodą prokuratora policja publikuje uzyskane w ramach prowadzonych czynności wizerunki mężczyzny oraz kobiety, którzy mogą mieć związek z poszczególnymi zdarzeniami.

Mogli dokonać kradzieży. Rozpoznajesz ich?
Mogła dokonać kradzieży. Rozpoznajesz ją? · fot. KMP Tychy


Rysopisy:

Kobieta około 30 lat, włosy blond spięte w kucyk, ubrana w czarne leginsy, kurtkę koloru czarnego z futrem na kapturze, buty koloru czarnego typu trapery, ciemny szalik, posiadała przy sobie dużą czarną torbę.

Mężczyzna w wieku około 30 lat, szczupły, średniego wzrostu, włosy krótkie, boki wygolone, usta i nos zasłonięte maseczką, ubrany w szarą pikowaną kurtkę z kapturem i białym napisem na lewym rękawie, beżowe spodnie, przez ramię przewieszona saszetka koloru niebieskiego.

Osoby, które wiedzą coś na temat kradzieży lub rozpoznają kobietę lub mężczyznę ze zdjęć, proszone są o pilny kontakt z policjantami Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu Komendy Miejskiej Policji w Tychach - Tychy aleja Bielska 46, pod numer telefonu 47 85 512 00, 47 85 512 30 lub telefonem alarmowym 112.

ar / tychy.info

źródło: KMP Tychy

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu tychy.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.